اطلاعیه بک آپ گیری از اطلاعات در هاست وب سرور | با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز هاست وب سرور

 

✅ کاربرانی که از سرویس های هاست دانلود و بکاپ و هارد مجازی استفاده می کنند دقت داشته باشند که هاست وب سرور طبق قوانین و سیاست های وضع شده از سرویس های ذکر شده هیچ گونه بک آپی تهیه نمی کند و بک آپ گیری از اطلاعات این سرویس ها برعهده مشترک می باشد و در صورتی که اطلاعات آنها حال به هر دلیل (سوختن هارد سرور ،تحریم ، حوادث طبیعی و ... ) از بین برود ؛ هاست وب سرور هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته بر روی سرور ها نداشته و هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود.

 

✅ لازم به ذکر است که هاست وب سرور از کلیه سرویس های میزبانی وب (ایران، آلمان، آمریکا و فرانسه) و نمایندگی میزبانی وب (ایران و فرانسه) به صورت روزانه بک آپ تهیه می کند ولی همانند هر سیستم رایانه ای دیگری، پشتیبان گیری میتواند ناموفق باشد به عبارت دیگر به دلیل حجیم بودن برخی وب سایت ها مشخص نمی باشد که بک آپ تهیه شده 100 درصد سالم باشد. به همین منظور ما به شما توصیه میکنیم دائما یک نسخه ی پشتیبان حداقل از دیتابیس وب سایت های خود تهیه نمایید.

 

✅ برای حمایت از مشتریان در حفظ اطلاعاتشان هاست وب سرور به کلیه کاربران سرویس های میزبانی و نمایندگی تا 10 گیگابایت فضای بک آپ رایگان اختصاص می دهد، برای دریافت این فضا یک تیکت به بخش پشتیبانی ارسال نمایید.

 

🔸🔸با ما همراه باشید 🔸🔸


@hostwebserverirSaturday, September 16, 2017

« برگشت